Fellne nr 18

Shitet nga: meti 04 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellner nr 18 per golfa 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim