Fellne për BMW 320 /17r

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me 4goma të Mira shum të rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim