Fellne për Mercedes

Shitet nga: Sheki 07 Gsh 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne të ardhura nga zvicrra, nê gjendje shumë te regullt, me librez te homologimit, I shes me qmim shumë të volitshem, per shkak tê ndrrimit të vetures.

255/30 zr 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim