Fellne për bmw serija3/5

Shitet nga: mentori 25 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim