Fellne për golf 4

Shitet nga: mentori 25 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205/55/16r4goma të mira
bora
Golf/4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim