Fellne për opel astra zafira 17r

Shitet nga: mentori 25 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Opel astra h 225/45/17. 4 goma shumë të mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim