Fellne për opel zafira 16r

Shitet nga: mentori 25 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me 4 goma të mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim