Fellne për pasta 3c 225/45/17r

Shitet nga: mentori 25 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Golf5/6 Audi A4 A6 A3 pasta
me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim