Fellne pasat cc 2014

Shitet nga: mentori 13 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

970 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan me guma pirelli 235/35/19r
jan orginal pasati cc 2014
gumat si t rreja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim