Fellne per AUDI ose VW 18inch

Shitet nga: eee Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 19 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

522 EUR   580 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per AUDI 18inch
5x112
gomat mesatare 225/40ZR18 92Y
Cmimi me Marrveshje
bojn edhe per disa lloje te VW Golf5 Golf6 VW Passat, VW Sharan, VW Touran
per me shum info vetem ne tel 049 760 802
+386 49 30 92 44 viber
nuk boj ndrrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim