Fellne per Audi 80

Shitet nga: Fatlumi. 01 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per Audi 80 gomat jan te mire M+S fellnet nuk gjujn mundeni me i provu,
Bej edhe ndrrim me makin te autolarjes qe eshte mbi 220 Bar
Nr.tel-049584868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim