Fellne per Audi a3

Shitet nga: fellne 30 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma 17 coll jon shum te mir me goma te mira i bajn audi a3 golf 4 etj i bajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim