Fellne per Audi

Shitet nga: Bahri 23 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 3 fellne me gjith goma per audi a4 jan shum te mira 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim