Fellne per BMW 15 coll

Shitet nga: BMW 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet Jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim