Fellne per BMW

Shitet nga: bessi 12 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw me 5 shrafa yll te bukura dhe nuk dridhin
4 te njejta 225 55 r16... I ndrroj me 14she ose 15 per opell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim