Fellne per Golf 7/6. 17r

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per Golf7/ 6 match origjinal 225/45/17 me goma te veres dunlop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim