Fellne per VW

Shitet nga: xxxx 09 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15she me goma shum te mira M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim