Fellne per audi a 5

Shitet nga: Astrit 04 Jan 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi a5 a3 6 fellnet jan me gjith gom dimrit fellnet jan 224,40 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim