Fellne per bmw 18 coll

Shitet nga: albert 08 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw 18 coll me guma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim