Fellne per bmw 205/55/16 goma dimri

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim