Fellne per fauve . opel

Shitet nga: selim 08 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shum te rujtne me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim