Fellne per ford fiesta.focus .etj 15coll me goma

Shitet nga: ford 13 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon te rujtne shum kurse gumat jon te reja vetem per ver te katertat jon te njojta
Bajn per ford fiesta. Ford focus etj
Fellnet that jon 150€
Gumat jon 100€
Komplet 230€
Viber 049 410 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim