Fellne per golf 4

Shitet nga: sami 24 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te veres dhe te dimrit bejn vetem per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim