Fellne per makina

Shitet nga: Fellne 03 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per fejton audi etj 2 copa me goma treja per rezerv 255 35 19 tj 235 50 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim