Fellne per mercedes 16 coll

Shitet nga: Labi 28 Nën 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 goma 205 .55r 16 te reja 2015 pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim