Fellne per mercedes e klas ///Ewo 17

Shitet nga: edon 02 Nën 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje te mire bejn edhe per mercedesa te tjer
Fellnet jan 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim