Fellne per mercedes megjith guma nr 15

Shitet nga: Fellne tiguan 06 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne megjith guma shum tmira per mercedes
4 Gumat jon tmira bajn per cklas per aklas edhe per b klas
Nr. 15 jon rrotat


044744833

044744833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim