Fellne per mercedes

Shitet nga: Sami 23 Shk 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne për Mercedes oregjinale por jane te domtuara po vrehen ne foto jan veq dy copa munde te na kontaktoni edhe ne viber +47744869758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim