Fellne per vetura#15

Shitet nga: Gzim 01 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

189 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vetura 15 shum kaulitet se bashku me goma te veres gomat shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim