Fellne per veturen

Shitet nga: ilmi 24 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per veturen tuaj shum te prshtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim