Fellne per vw golf 195-65-15 Gomat e reja 4 sht..

Shitet nga: Bahri 26 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 195-65-15 shum te Mira me Goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim