Fellne

Shitet nga: Adi 23 Mar 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes me goma te dimrit 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim