Fellne

Shitet nga: Fellne 29 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15
Gomat e mira
Posa ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim