Fellne

Shitet nga: Fitim 02 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne te Nisan terano Mir jan nuk gjujn 20 euro trijar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim