Fellne

Shitet nga: Albert 19 Gsh 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma M+S. Audi dhe VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim