Fellne

Shitet nga: lati 18 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes:
Fellne te Golf4 225-45-17
Fellne Saab-Opel 195-65-15 me Goma te Reja
Bandasha Bmw 320 195-65-15
Dvd-CD Player Pioner Komplet
1Fellne Audi A4 205-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim