Fellne

Shitet nga: Nazmi.sh 26 Dhj 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan orginal gomat dy te parat jan shum te mira dy jan pak ma te liga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim