Fellne

Shitet nga: Krenari 15 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim