Fellne

Shitet nga: Ceni 15 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga te opel aster jane shume te ruajtura madhseia e fellneve eshte 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim