Fellne

Shitet nga: Arbnor 25 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 15 gomat e veres treja në gjendje te mir mund te thirrni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim