Fellne

Shitet nga: valon 27 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 mundsi ndrrimi edhe me tjera nese um konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim