Fellne

Shitet nga: Yll 04 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne ne gjendje shum te mir per veturen tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim