Fellne

Shitet nga: Basri mustafa 11 Pri 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma 17col fellnet jon me 10 vrima bajn per gjith automjetet qe jon me 5 shrafa per info kontktoni ne 045 40 20 50 ose ne 049 258 049.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim