Fellnet 15-she se bashku me goma

Shitet nga: Shaip 17 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnat se bashku me goma ne gjendje shume te mire, ose beje ndrrim me fellne 14 me goma se bashku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim