Fellnet 15 she per VW

Shitet nga: fellne 12 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma 170€ 15coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim