Fellnet 15 she per VW

Shitet nga: fellne 14 Pri 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 15coll shum te rujtne I shes me goma te veres
Bajn per vw golf 5,6,7 pasat.touran. sharan audi A3, A4.fellnet jon te vendosura ne kombi edhe I ki ne foto tona fellnet
TEL 044 355 619
Viber
+386 49 355 619
+386 49 410 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim