Fellnet 15 she per VW

Shitet nga: fellne 02 Maj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet I shes me gunma komplet jon 15 coll shum te bukura
Bajn per golf 5,6,7.passat .tauran. Sharan.audi A3.A4.
GJDO FELLNE E KI NE FOTO ma lir nuk i shes...
Tel 044355619
Viber
+3864 410 701
+3864 355 619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim