Fellnet 15

Shitet nga: NEVZAT 01 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet BBS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim