Fellnet Nr 185 85 14 Nr

Shitet nga: Veda 06 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet Shum te Mira bukura jan te paqta pa defekte rujtne jan me kater bulona (bira) jan Nr 185 85 14 bojn per vw golf passat jetta Bojn per Shum kerre Qmimi 155e me kater shrafa flm per mirkuptim pres blers serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim