Fellnet me 4 bulona 225/45/R17 boj edhe ndrrim

Shitet nga: fidan 22 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me 4 bulona 225/45/R17 me goma te veres tmira une i kam pas ne Peugeot 307 bojn per te gjitha kerret franqeze bojn edhe kerre tjera nkerr rrin shumm xeher doket kerri shumm sport boj ndrrim me qka tme konvenon.!

Qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim